23. Győri Művészeti Árverés, 2024. december 14, 18:00

Szeretnénk az Önök figyelmébe ajánlani 23. Győri művészeti árverésünket

Az árverés időpontja: 2024. december 14. (szombat) 18.00

Árverési kiállítás: 2024. december 2-december 13.

81. Geiger Richárd (1870-1945): Spanyol táncosnő

67,5x55, olaj, vászon, j.j.l.: Geiger R

Kikiáltási ár: 110.000.-Ft

82. Pándy Lajos (1895-1957): Család

73x59, olaj, vászon, j.b.l.: Pándy 1923

Kikiáltási ár: 70.000.-Ft

83. Áldor János László (1895-1945): Tanulmányfej

36x29, olaj, karton, j.n., kiállítva a Nemzeti Szalon 1922. évi tavaszi tárlatán, hátoldalán etikett: Áldor János László (I. Horthy Miklós út 36), 1921., "Tanulmányfej", (Olajf.), Ára: 6.000.-Kor., Biz. ": " ", Kiállítva: Nemzeti Szalon 1922. Tavaszi tárlaton.

Kikiáltási ár: 65.000.-Ft

84. Ismeretlen festő, 1900 körül: Női portré

80x64, pasztell, vászon, j.n.

Kikiáltási ár: 120.000.-Ft

85. Scheiber Hugó (1873-1950): Lány az ablaknál

25x20, pasztell, papír, j.k.l.: Scheiber H 1907

Kikiáltási ár: 360.000.-Ft

Proveniancia: szerepelt a Nagyházi Galéria 71. árverésén, 255. tételszámmal

86. Perlmutter Izsák (1866-1932): Lány hímzőkerettel

18x21, pasztell, papír, j.b.l.: Perlmutter 930

Kikiáltási ár: 85.000.-Ft

87. Basilides Sándor (1901-1980): Cirkusz

65x84, olaj, vászon, kartonon, j.j.l.: Basilides Sándor

Kikiáltási ár: 320.000.-Ft

88. Kernstok Károly (1873-1940): Mezőn

57x72, olaj, vászon, j.j.l.: Kernstok Károly

Kikiáltási ár: 800.000.-Ft

89. Dinnyés Ferenc (1886-1958): Virágzó fák

28x38, olaj, vászon, j.j.l.: Dinnyés Ferenc

Kikiáltási ár: 100.000.-Ft

90. Keleti Jenő (1920-1998): Csendélet

33x37,5, tempera, papír, j.j.l.: Keleti

Kikiáltási ár: 38.000.-Ft

91. Tóth Imre (1929-2004): Asztali csendélet

50x60, olaj, vászon, j.j.l.: Tóth I

Kikiáltási ár: 60.000.-Ft

92. Rodolf Hervé (1957-2000): Eiffel torony

35x24, szitanyomat, papír, j.b.l.: H, sorszámozva: 30/40

Kikiáltási ára: 40.000.-Ft

93. Kádár József (1936-2019): Tirage unique

36,5x23, elektrografika, papír, j.b.l.: Joseph Kadar, j.k.l.: Art/Elektrographie, j.j.l.: Tirage unique

Kikiáltási ár: 24.000.-Ft

94. Fajó János (1937-2018): Mappa, 10 db szitanyomat

10 db szitanyomat, mindegyik a művész által aláírva, sorszámozva: 35/130, 42x42 cm, eredeti mappában

Kikiáltási ár: 950.000.-Ft

95. Joláthy Attila (1927-1998): Emlékmű

40x35,5, szitanyomat, papír, j.j.l.: Joláthy A. '89, j.b.l.: Emlékmű '89, sorszámozva: 7/70 E.A.

Kikiáltási ár: 70.000.-Ft

96. Felsmann Tamás (1956): Királyi vadászatok

58,5x38,5, szitanyomat, papír, j.b.l.: Felsmann Tamás, Serigraphia 50/25

Kikiáltási ár: 18.000.-Ft

97. Felsmann Tamás (1956): Mustela martes (Királyi vadászatok)

60x80, szitanyomat, papír, j.j.l.: Felsmann Tamás

Kikiáltási ár: 18.000.-Ft

98. Drozsnyik István (1951): Korpusz

100x70, olaj, karton, j.j.l.: Drozsnyik 91.

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

99. Dobroszláv Lajos (1902-1986): Tatai táj

28x42, akvarell, papír, j.j.l.: Dobroszláv L

Kikiáltási ár: 38.000.-Ft

100. Rubovics Márk (1867-1947): Balaton partján

33,5x43,7, olaj, vászon, j.b.l.: Rubovics M., hátoldalán a művész sajátkezű felirata: Rubovics M. Balaton partján

Kikiáltási ár: 75.000.-Ft