23. Győri Művészeti Árverés, 2024. december 14, 18:00

Szeretnénk az Önök figyelmébe ajánlani 23. Győri művészeti árverésünket

Az árverés időpontja: 2024. december 14. (szombat) 18.00

Árverési kiállítás: 2024. december 2-december 13.

101. Tamás Ervin (1922-1996): Tokaji házak

50x60, olaj, farost, j.j.l.: Tamás, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 60.000.-Ft

102. Tamás Ervin (1922-1996): Ülő akt

60x80, olaj, farost, j.b.l.: Tamás, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 90.000.-Ft

103. Gyémánt László (1935): Női akt

48x62, szitanyomat, papír, j.b.l.: Gyémánt, sorszámozva: 3/40

Kikiáltási ár: 60.000.-Ft

104. Margitay Tihamér (1859-1922): Akt

72x42, olaj, karton, j.j.l.: Margitay

Kikiáltási ár: 120.000.-Ft

105. Osztrák művész, 1880-1910: Csatajelenet

18,5x12,5, olaj, fa

Kikiáltási ár: 140.000.-Ft

106. XIX. századi művész, Jan van Eyck modorában: Mária a jó pásztornő

26x21, olaj, vászon, kartonon, j.n.

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

107. August Mantler (1830-1914): Szűz Mária mennybevétele, Tiziano Vecellio után

88x49, olaj, vászon, j.j.f.: Aug. Mantler, j.b.f.: Venezia 887

Kikiáltási ár: 340.000.-Ft

108. Salvador Dali (1904-1989): Illusztráció Wagner Trisztán és Izolda c. operájához

66x50, litográfia, papír, j.j.l.: Dali (dúcon), sorszámozva: 1720/2400, valamint Dali Edition, Levine&Levine szárazbélyegzővel

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

109. Salvador Dali (1904-1989): Illusztráció Wagner Trisztán és Izolda c. operájához

66x50, litográfia, papír, j.j.l.: Dali (dúcon), sorszámozva: 191/2400, valamint Dali Edition, Levine&Levine szárazbélyegzővel

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

110. Salvador Dali (1904-1989): Illusztráció Wagner Trisztán és Izolda c. operájához

66x50, litográfia, papír, j.j.l.: Dali (dúcon), sorszámozva: 234/2400 valamint Dali Edition, Levine&Levine szárazbélyegzővel

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

111. Salvador Dali (1904-1989): Illusztráció Wagner Trisztán és Izolda c. operájához

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

112. Joan Miro (1893-1983): Kompozíció

25x32, litográfia, papír, j.j.l.: Miro (dúcon), sorszámozva római számokkal: CXCVIII/CCC, kiadta: Poligrafa barcelona 1983.

Kikiáltási ár: 55.000.-Ft

113. Ezüst kávéskanál garnitúra

800/1000 finomságú ezüst, 6 db, angol fazon, 1867-1936 közötti fémjellel, ÓÉV jelzéssel, 10,7 cm, 75 g

Kikiáltási ár: 30.000.-Ft

114. Antik ezüst teaszűrő

13 latos ezüst csont nyéllel, Bécs, 1854, 19 cm

Kikiáltási ár: 40.000.-Ft

115. Burai Schuster Jenő (1878-1965): Kubikos

Faragott fa, 15,5x16x6,5 cm, jelezve: Burai

Kikiáltási ár: 40.000.-Ft

116. Szecessziós asztali tükör nőalakkal, Bernard Bloch

Mázas porcelánfajansz, 1900 körül, 34 cm, jelezve: BB 7544 (masszába nyomva), apró mázkopásokkal, hátul minimális restaurálással

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft