23. Győri Művészeti Árverés, 2024. december 14, 18:00

Szeretnénk az Önök figyelmébe ajánlani 23. Győri művészeti árverésünket

Az árverés időpontja: 2024. december 14. (szombat) 18.00

Árverési kiállítás: 2024. december 2-december 13.

61. Várdeák Ferenc (1897-1971): Pesti Dunapart

25x36, olaj, karton, j.j.l.: Várdeák

Kikiáltási ár: 40.000.-Ft

62. Ujváry Lajos (1925-2006): Dunakanyar

28x37, akvarell, papír, j.j.l.: Ujváry Lajos

Kikiáltási ár: 38.000.-Ft

63. Basch Árpád (1873-1944): Balatoni vihar

50x64, olaj, vászon, j.j.l.: Basch Árpád 1918.

Kikiáltási ár: 110.000.-Ft

64. Knoppné Curtis Gertrude (1890): Angol tengerpart

26,5x35, olaj, vászon, kartonon, j.j.l.: Knoppné Curtis Gertrude

Kikiáltási ár: 110.000.-Ft

65. Tortalapát

800/1000 finomságú ezüst, csont nyéllel, vésett gravírozott jelenettel, bécsi 1867-1920 közötti fémjellel, 29 cm

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

66. Ezüst teaszűrő

84 zlotnyikos ezüst, orosz, 1910 körül, 14,5 cm, 21,4 g

Kikiáltási ár: 18.000.-Ft

67. Ezüst kínálótál

925/1000 finomságú ezüst, Görögország, XX. sz, 25x5 cm, 183,9 g

Kikiáltási ár: 55.000.-Ft

68. Ezüst kínáló (Aufsatz)

800/1000 finomságú ezüst, vésett, gravírozott díszítéssel, bordó üvegtállal, 1867-1920 közötti fémjellel, 31 cm, ezüst súly 380 g

Kikiáltási ár: 140.000.-Ft

69. Miniatűr gyaloghintó, ékszertartó szekrényke

Bécs, XIX. sz, fa kárpitozva, csiszolt üveg, 5 db kézzel festett zománcképpel, jelezve: A. Gossar

Kikiáltási ár: 280.000.-Ft

70. Díszpohár, XIX. sz.

Kétrétegű csiszolt üveg, festett, aranyozott, 12 cm, kopott

Kikiáltási ár: 28.000.-Ft

71. Díszpohár, XIX. sz.

Fehér színű üveg kézi festéssel, XIX. sz, 12,5 cm

Kikiáltási ár: 28.000.-Ft

72. Nesnera Ida (1884-1945): Kleopátra

Alumínium fa talapzaton, 12,5 cm, talapzattal 13,5 cm, jelezve: Nesnera, valamint: Hirmann Ferenc Budapest (öntödei jelzés)

Kikiáltási ár: 28.000.-Ft

73. Art deco asztali lámpa

Nikkelezett fém, fa, 39,5 cm, Debreceni lámpagyár, 1920-1940, felületén kisebb kopások, korrodálódás

Kikiáltási ár: 140.000.-Ft

74. Tevan Margit (1901-1978): Tálka

Réz, körben reliefszerű díszítéssel, 14,5 cm, jelezve: Tevan, kisebb horpadásokkal

Kikiáltási ár: 6.000.-Ft

75. Józsa János (1936-2016): Velence

33x23, olaj, karton, j.j.l.: Józsa J

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

76. Józsa János (1936-2016): Párizs, Notre Dame híd

81x60,5, olaj, karton, j.j.l.: Józsa J

Kikiáltási ár: 280.000.-Ft

77. Cecei Szűts Sándor (1887-1942): Velence

49x34, olaj, karton, j.j.l.: C. Szűts S

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

78. Zórád Ernő (1911-2004): Család

60x80, olaj, vászon, j.j.l.: Zórád E

Kikiáltási ár: 85.000.-Ft

79. Gajdos János (1912-1950): Falusi életkép

49x66, olaj, vászon, j.j.l.: Gajdos 1939

Kikiáltási ár: 140.000.-Ft

80. Edvi Illés Ödön (1877-1946): Szánkózás

66x50, olaj, vászon, j.b.l.: E Illés Ö

Kikiáltási ár: 95.000.-Ft