23. Győri Művészeti Árverés, 2024. december 14, 18:00

Szeretnénk az Önök figyelmébe ajánlani 23. Győri művészeti árverésünket

Az árverés időpontja: 2024. december 14. (szombat) 18.00

Árverési kiállítás: 2024. december 2-december 13.

41. Záborszky Viola (1935-2008): Csendélet

50x100, olaj, farost, j.j.l.: Záborszky

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

42. Vén Emil (1902-1984): Íriszek

80x60, olaj, vászon, j.j.l.: Vén, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 220.000.-Ft

43. Wrabel Sándor (1926-1992): Napraforgók

98x70, olaj, karton, j.j.l.: Wrabel, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 120.000.-Ft

44. Somogyi Soma László (1927-2004): Falióra

60x80, olaj, farost, j.b.l.: Somogyi Soma

Kikiáltási ár: 60.000.-Ft

45. Somos Miklós (1933-2009): Beszélgető lányok

31x39, akvarell, papír, j.j.l.: Somos

Kikiáltási ár: 38.000.-Ft

46. Szabados János (1937-2021): Enteriőr (Műterem)

85x60, olaj, farost, j.j.l.: Szabados, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

47. Mérő István (1873-1938): Erdélyi táj

60x42, olaj, vászon, j.j.l.: Mérő 902, hátoldalán kiállítási etikett, 1902. Téli Kiállítás

Kikiáltási ár: 85.000.-Ft

48. Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): Táj

42,5x53,5, olaj, vászon, j.j.l.: Iványi Grünwald B

Kikiáltási ár: 180.000.-Ft

49. Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): Gomolygó felhők

71x95, olaj, karton, j.j.l.: Iványi Grünwald B

Kikiáltási ár: 360.000.-Ft

50. Kristófi János (1925-2014): Itatás

35x50, olaj, karton, j.j.l.: Kristófi

Kikiáltási ár: 60.000.-Ft

51. Pandúr József (1888-1843): Táj szénaboglyákkal

38x48, olaj, vászon, j.j.l.: Pandúr

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

52. Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj

60x80, olaj, vászon, j.j.l.: Szepesi Kuszka Jenő

Kikiáltási ár: 200.000.-Ft

53. Mednyánszky László, báró (1852-1919): Táj

9x13,8, vegyestechnika (akvarell, grafit), papír, j.j.l.: Mednyánszky

Kikiáltási ár: 85.000.-Ft

54. Lakatos Artúr (1880-1968): Bodrog ősszel

31x42, olaj, karton, j.j.l.: Lakatos A 1957, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

55. Xantus Gyula (1919-1993): Utcai forgatag

34x48, tempera, karton, j.j.l.: Xantus 1960

Kikiáltási ár: 120.000.-Ft

56. Orosz Gellért (1919-2002): Veszprém

75x90,5, olaj, vászon, j.j.l.: Orosz G, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 90.000.-Ft

57. Hende Vince (1892-1957): Újpesti látkép

36x27, akvarell, papír, j.j.l.: Hende Vince 1952

Kikiáltási ár: 28.000.-Ft

58. Tóth Menyhért (1904-1980): Őszi ködös napsütés

32x40, pasztell, papír, j.j.l.: Tóth Menyhért, hátoldalán a Városmajor Művésztelep pecsétje

Kikiáltási ár: 220.000.-Ft

59. Ámos Imre (1907-1944): Táj

30x39, akvarell, papír, j.b.l.: Ámos 1937.

Kikiáltási ár: 600.000.-Ft

60. Pleidell János (1915-2007): Erdő

43x29, akvarell, papír, j.b.l.: Pleidell

Kikiáltási ár: 55.000.-Ft