23. Győri Művészeti Árverés, 2024. december 14, 18:00

Szeretnénk az Önök figyelmébe ajánlani 23. Győri művészeti árverésünket

Az árverés időpontja: 2024. december 14. (szombat) 18.00

Árverési kiállítás: 2024. december 2-december 13.

21. Wosinsky Kázmér (1895-1976): Parkban

33x25, akvarell, papír, j.j.l.: Wosinski

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

22. Mende (Mühl) Gusztáv (1899-1973): Sopron, Várkerület

42x59, akvarell, papír, j.j.l.: Mende Gusztáv 1961. IX. 7

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

23. Xantus Gyula (1919-1993): Prometheusz balett

21x30, olaj, karton, j.j.l.: Xantus Gy, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

24. Izsák József (1929-2007): Názáreti

21x14, olaj, aranylap, farost, j.b.l.: Izsák

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

25. Ifj. Benedek Jenő (1939-2019): Házak

60x80, olaj, farost, j.b.l.: Ifj. Benedek

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

26. Id. Benedek Jenő (1906-1987): Utcán

60x80, olaj, vászon, j.j.l.: Benedek, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

27. Jos. A. Gutwein, XVIII. sz.: Szent Mihály arkangyal

30x21, rézmetszet, papír, j.j.l.: Jos. A. Gutwein

Kikiáltási ár: 24.000.-Ft

28. Robert Morden (1650-1703): Norfolk térképe

37x58, rézmetszet, akvarellel színezve, papír

Kikiáltási ár: 36.000.-Ft

29. Robert Morden (1650-1703): Nottingham Shire térképe

32x42, rézmetszet akvarellel színezve, papír

Kikiáltási ár: 40.000.-Ft

30. Johannes Blaeu (1596--1673): Norfolk (Nortfolcia) térképe, 1622

38x50, rézmetszet akvarellel színezve, papír

Kikiáltási ár: 55.000.-Ft

31. Norman Janes (1892-1980): London látképe a Szent Pál Székesegyházzal

37x50, akvarell, papír, j.j.l.: Norman Janes

Kikiáltási ár: 240.000.-Ft

32. Kardos Gábor (1881-1942): Őrtorony

59x39, olaj, vászon, kartonon, j.b.l.: Kardos G.

Kikiáltási ár: 60.000.-Ft

33. Berki Viola (1932-2001): Árnyas utca

62,5x79, olaj, vászon, j.j.l.: Berki Viola

Kikiáltási ár: 220.000.-Ft

34. Schéner Mihály (1923-2009): Táj

40x50, olaj, farost, j.j.f.: Schéner, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 90.000.-Ft

35. Istókovits Kálmán (1898-1990): Szentendre

26x32, olaj, karton, j.j.l.: Istókovits, hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje

Kikiáltási ár: 65.000.-Ft

36. Elekfy (Kirchner) Jenő (1895-1968): Dunapart

60x85, olaj, vászon, j.j.l.: Elekfy 1960

Kikiáltási ár: 80.000.-Ft

37. Gorka Lívia (1925-2011): Díszváza

Mázas kerámia, 23 cm, jelezve: Gorka Lívia, apró mázlepattanással

Kikiáltási ár: 24.000.-Ft

38. Gorka Lívia (1925-2011): Díszváza

Mázas kerámia, 27 cm, jelezve: Gorka Lívia

Kikiáltási ár: 46.000.-Ft

39. Gorka Géza (1894-1971): Díszváza

Mázas kerámia, 14,5 cm, jelezve alul: GNV Gorka, talpán minimális lepattanás

Kikiáltási ár: 48.000.-Ft

40. Gádor István (1891-1984): Váza

Mázas kerámia, 22 cm, jelezve: Gádor, restaurált

Kikiáltási ár: 55.000.-Ft